Копання котлованів

Запит на комерційну пропозицію

Залиште Вашу адресу електронної пошти або номер телефону і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.

Будівництво будь-якого виду будівель та споруд  не може обійтися без виконання землерийних робіт, до яких відноситься риття котлованів. Важливий етап земляних робіт - це розробка і риття котлованів. Котлован - це виїмка, яма, поглиблення в ґрунті зроблене за допомогою спеціалізованої техніки шляхом витягання ґрунту. Розробка котловану виявляє собою ряд геодезичних робіт, спрямованих на визначення типу ґрунту, виявлення наявності підземних вод і прихованих комунікацій. За результатами проведення даних робіт приймається рішення про необхідні заходи обережності для максимальної безпеки фундаменту від природного впливу на нього. Далі починається риття котловану. Від якості виконання цього процесу залежить надійність і міцність фундаменту для майбутньої споруди.

Риття котлованів виконується двома способами:

  1. Ручний спосіб. Застосовується, якщо відсутня можливість під'їзду технікою. Виконуються робітниками задопомогою лопат, ломів та іншого ручного обладнання. Недолік такого способу - тривалий термін виконання робіт і досить високі фінансові витрати.
  2. Механізований спосіб. Виконується за допомогою спецтехніки, такий як різні екскаватори, бульдозери, скрепери.

Для механізованого способу копання котлованів і траншей використовуються потужні гусеничні та колісні екскаватори, навантажувачі. Вивіз ґрунту, будівельного сміття виконується за допомогою самоскидів з різним об'ємом платформ. Для досягнення найменшого терміну виконання послуги з копання котлованів потрібно заздалегідь запланувати своєчасний вивіз ґрунту з робочого майданчика. Якщо не виконати цю умову подальша робота буде просто неможлива.

Ми виконаємо риття котлованів швидко і якісно, так як маємо власний парк різної спеціалізованої вантажної техніки провідних світових виробників. Працюємо на території всієї України. Наша команда складається з фахівців які мають високу кваліфікацію і величезний досвід роботи, за плечима яких, безліч успішно виконаних об'єктів.

Виконаємо земляні роботи таких видів:

Також наша компанія надає наступні види послуг:

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.

Контактні дані:

  • Дніпропетровська область, м Дніпро, вул.Лазаряна 
  • Директор - info@cibs.com.ua
  • Комерційний відділ - com@cibs.com.ua
  • +38 (067) 563-37-58
  • +38 (067) 567-63-98
  • +38 (067) 523-19-98

Здійснюємо повний спектр будівельно-монтажних і демонтажних робіт: демонтаж, розкривні роботи, бетонні роботи, земляні роботи, будівельно-монтажні роботи в промисловості, будівельно-монтажні роботи в аграрії. Працюємо по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано -Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари...