Формування відкосів

Запит на комерційну пропозицію

Залиште Вашу адресу електронної пошти або номер телефону і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.

Абсолютно будь-який ґрунт, який обмежується схилами, під впливом власної сили тяжіння, атмосферного впливу, ударного навантаження, вібрації  має намір зсипатися вниз. Відповідно, в результаті цього відбувається неконтрольоване обвалення стінок котловану. Внаслідок  зсуву ґрунту можуть   постраждати робочі, які  знаходяться на дні котловану. До того ж термін здачі проекту збільшіться, оскільки буде потрібно відновлення проектного контуру котловану.  Також буде потрібно  знов  засипка фундаменту в більшому обсязі, що призведе до значного збільшення загального обсягу робіт. Для того, щоб уникнути такого роду неприємностей, потрібно вибрати і реалізувати найбільш ефективний і відповідний метод зміцнення і формування укосів .

Існує багато способів формування укосів:

 • Розпірні кріплення;
 • Шпунтове огородження зтруб прокатного профілю, яке  виконується   спеціалізованим шпунтом Ларсена ;
 • Залізобетонні конструкції - стіна в ґрунті та її  модифіковані технології, які виконуються за допомогою  бурокасательних паль, буронабивних паль , залізобетонних паль-стійок та ін .

Згідно з вимогами чинних будівельних норм і правил, існує нормативний максимум глибини виїмки який не вимагає додаткового зміцнення укосів. Ця величина визначається в залежності від типу ґрунту:

 • глибина 1 метр - для піщаного, насипного і великоуламкового ґрунту ;
 • 1,25 метра - длясупіска;
 • Глибина 1,5 метра - для глини та суглинку;
 • 2 метра - дляґрунтів високої щільності. Для пристрою котлованів більшої глибини потрібно враховувати крутизну укосів, яка встановлена БНиП .       

Наша команда співробітників складається з ретельно відібраних професіоналів з великим досвідом виконання земляних робіт, риття котлованів і формування укосів .

Ми виконаємо формування укосів якісно і в заздалегідь встановлений термін, строго дотримуючись вимог БНиП. В наявності є вся необхідна спец техніка, що дає можливість виконувати проекти будь-якого рівня складності.

Виконуємо земляні роботи таких видів:

Також наша компанія надає наступні види послуг:

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.

Контактні дані:

 • Дніпропетровська область, м Дніпро, вул.Лазаряна 
 • Директор - info@cibs.com.ua
 • Комерційний відділ - com@cibs.com.ua
 • +38 (067) 563-37-58
 • +38 (067) 567-63-98
 • +38 (067) 523-19-98

Здійснюємо повний спектр будівельно-монтажних і демонтажних робіт: демонтаж, розкривні роботи, бетонні роботи, земляні роботи, будівельно-монтажні роботи в промисловості, будівельно-монтажні роботи в аграрії. Працюємо по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано -Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари...