Очищення водойм

Запит на комерційну пропозицію

Залиште Вашу адресу електронної пошти або номер телефону і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.

Очищення водойм є цілим комплексом робіт, які спрямовані на видалення мулу, сміття, загниваючих рослин і всіх інших складових. Природна водойма є збалансованою біосистемою, в якій закладені функції самоочищення і самостійного відновлення. Однак цей баланс нерідко порушується і водойма забруднюється.

Виконати очищення водойм від донного мулу, різної рослинності, продуктів життєдіяльності людини і іншого сміття можна декількома способами:

  • Перший спосіб досить поширений. Спочатку потрібно осушити водойму за допомогою відкачування з нього води. Після чого видалити донні відкладення за допомогою спеціалізованої техніки, такої як екскаватор на гусеничному ходу. Відкачування води виконується промисловим насосом з електричним або ж дизельним приводом. Однак, найчастіше значно зручніше користуватися малогабаритними мотопомпами, які з легкістю транспортуються вздовж лінії берега. Після процедури осушення екскаватор на гусеничному ходу заїжджає в русло і приймається за розробку донних відкладень. Мул поміщається в заздалегідь підготовлені самоскиди іперевозиться на необхідну дистанцію.
  • Другим за частотою застосування є гідромеханізоване очищення з використанням земснарядів. Відмінною рисою даного методу буде те, що при гідромеханізації можна поєднувати процеси розробки підводних ґрунтів з транспортуванням їх по трубопроводах на досить велику відстань. Однією з умов для роботи земснарядами є наявність достатньо кількості води.
  • Установка екскаватора на понтон - це третій спосіб очищення водойм.

Найчастіше оптимальним рішенням є комбінування декількох з перерахованих вище способів.

Компанія «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС» надає послуги з очищення водоймищ найбільш оптимальним саме для Вас способом. Ми маємо весь ряд необхідної спеціалізованої техніки, а також ретельно підібрану команду фахівців, яка виконає очищення водойм швидко, якісно і з мінімальними фінансовими витратами.

Виконаємо земляні роботи таких видів:

Також наша компанія надає наступні види послуг:

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.

Контактні дані:

  • Дніпропетровська область, м Дніпро, вул.Лазаряна 
  • Директор - info@cibs.com.ua
  • Комерційний відділ - com@cibs.com.ua
  • +38 (067) 563-37-58
  • +38 (067) 567-63-98
  • +38 (067) 523-19-98

Здійснюємо повний спектр будівельно-монтажних і демонтажних робіт: демонтаж, розкривні роботи, бетонні роботи, земляні роботи, будівельно-монтажні роботи в промисловості, будівельно-монтажні роботи в аграрії. Працюємо по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано -Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари...