Земляні роботи

Копання котлованів

Формування відкосів

Очищення водойм

Земляні роботи є як стартом, так і одночасно фінішем будь-якого будівництва. Подальша робота на даному будівельному об'єкті безпосередньо залежить від якісного і своєчасного виконання цього етапу робіт. Наша компанія на території всієї України надає комплекс послуг по  земляним роботам, в них входять переробка і виїмка ґрунту, ущільнення ґрунту, укладання і транспортування ґрунту.

Якісно і в певний термін виконаємо риття котлованів, формування укосів і чистку водойм. Перш ніж починати земляні роботи потрібно виконати підготовку всієї необхідної документації та отримати дозволи. Наша команда складається з професіоналів своєї справи. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення з помірними фінансовими витратами.

Наявність свого парку транспорту і техніки дає можливість виконувати земляні роботи різного рівня складності. За своїм призначенням автотранспорт для земляних робіт ділиться на кілька категорій:

  • Землерийні машини. До цього виду машин належать екскаватори, які призначені для операцій по відділенню ґрунту від масиву. Бувають як одноковшеві, так і багатоковшеві. Найпоширенішими є одноковшеві з дизельним двигуном, які можуть працювати на різних рівнях ґрунту і виконати завантаження його в транспортні засоби.
  • Землерийно - транспортні. Принцип роботи полягає не тільки в відділенні ґрунту від масиву, але і в можливості переміщення його. До таких машин ставляться бульдозери, скрепери, грейдери таінше.
  • Машини, призначені для ущільнення ґрунту. Можуть бути ударної дії, статичного дії і вібраційні. Це катки, трамбовки, віброущільнювачі. Ми приділяємо особливу увагу неушкодженості прилеглої території та будівель, а найголовніше, піклуємося про захист навколишнього середовища. Проводимо повний комплекс послуг підготовки до виробництва земляних робіт.

Компанія «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС» - це команда професіоналів, яка гарантує високу якість послуг, що надаються за прийнятними цінами.

Виконуємо земляні роботи таких видів:

Також наша компанія надає наступні види послуг:

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.

Контактні дані:

  • Дніпропетровська область, м Дніпро, вул.Лазаряна 
  • Директор - info@cibs.com.ua
  • Комерційний відділ - com@cibs.com.ua
  • +38 (067) 563-37-58
  • +38 (067) 567-63-98
  • +38 (067) 523-19-98

Запит на комерційну пропозицію

Залиште Вашу адресу електронної пошти або номер телефону і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.

Здійснюємо повний спектр будівельно-монтажних і демонтажних робіт: демонтаж, розкривні роботи, бетонні роботи, земляні роботи, будівельно-монтажні роботи в промисловості, будівельно-монтажні роботи в аграрії. Працюємо по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано -Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари...