Руйнування скельних порід

Запит на комерційну пропозицію

Залиште Вашу адресу електронної пошти або номер телефону і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.

Навмисне руйнування скельних порід виконують при необхідності буріння свердловин, будівництві різних будівель і тунелів, при розробці кар'єрів, підготовки майданчиків для будівництва

Вибір технології розбивки твердих порід відбувається в залежності від масштабу, цілі проведених робіт, характеру і твердості породи.

Існує ряд способів руйнування скельних порід:

 • Першим і найпоширенішим є механічний спосіб руйнування. Полягає у створенні напруги в гірських породах, які перевищують межу їх міцності.
 • Гідравлічний спосіб. Струменем води під напором виконується відділення гірських порід від масиву. Вода подається з гідромонітора. Також можна відокремити породу з дна водоймища за допомогою земснаряду.
 • Вибуховий спосіб руйнування скельних порід. Виконується за допомогою вибухових речовин. Неможливо застосовувати в умовах міської забудови, поблизу з наявними будівлями і конструкціями.
 • Фізичний спосіб. Досягається за допомогою струму високої частоти, ультразвука, теплового впливу на породу та інше
 • Хімічний спосіб. В цьому випадку руйнування скельних порід досягається за допомогою хімічних речовин, які переводять їх в рідкий або газоподібний стан.
 • Комбінований. Являє собою поєднання кількох способів. При цьому можливе досягнення найбільш оптимального рішення з найменшими фінансовими витратами.

Фахівці нашої компанії мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи. Руйнування скельних порід виконаємо на території всієї України. В наявності є власний автопарк сучасної техніки провідних світових виробників, що дозволяє нам виконувати роботи всіх рівнів складності. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта з мінімально можливими фінансовими витратами. Ретельно відібрана команда професіоналів готова взятися за вирішення найсміливіших і важких завдань.

Виконаємо будь-які демонтажні роботи :

Головним завданням демонтажних робіт є видалення непридатних до використання будівель, споруд або аварійних об'єктів. В умовах щільної забудови міст необхідна обережність, точність і злагодженість в діях всього персоналу, щоб не пошкодити навколишні будівлі та комунікації. Іноді при демонтажі необхідно задіяти кілька видів спецтехніки поєднуючи механізоване знесення з ручним.  Маючи багаторічний стаж роботи,  професіонали нашої компанії зможуть впоратися з найскладнішими завданнями.

Також ми надаємо повний спектр будівельно-монтажних робіт, таких як:

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.

Контактні дані:

 • Дніпропетровська область, м Дніпро, вул.Лазаряна 
 • Директор - info@cibs.com.ua
 • Комерційний відділ - com@cibs.com.ua
 • +38 (067) 563-37-58
 • +38 (067) 567-63-98
 • +38 (067) 523-19-98

Здійснюємо повний спектр будівельно-монтажних і демонтажних робіт: демонтаж, розкривні роботи, бетонні роботи, земляні роботи, будівельно-монтажні роботи в промисловості, будівельно-монтажні роботи в аграрії. Працюємо по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано -Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари...