Промисловий демонтаж

Запит на комерційну пропозицію

Залиште Вашу адресу електронної пошти або номер телефону і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.

Промисловий демонтаж - це часткове або повне руйнування будівель, споруд, конструкцій виробничого призначення. Необхідність такого виду робіт виникає у зв'язку з чималим  псуванням будівель. А також потребою в удосконаленні або аварійному стані  заводів, фабрик, складських приміщень, димарів, хімічних комбінатів, котельних та іншого.

На сьогоднішній день безліч промислових об'єктів, побудованих ще за часів СРСР знаходяться в жалюгідному стані, та вимагають реконструкції, а її слід починати з професійно прорахованого знесення старих будівель. Для кожного об'єкта потрібен індивідуальний підхід. Існує безліч нюансів, які відрізняють промисловий демонтаж від знесення житлових будинків. Наприклад, при замовленні послуги демонтажу хімічного об'єкта потрібно обов'язково звернути належну увагу на повну безпеку для навколишнього середовища. Найчастіше, до такого виду робіт підключають фахівців з екології та співробітників природоохоронних компаній. Висока кваліфікація співробітників нашої компанії дозволяє приймати замовлення на роботи будь-якої складності з гарантією якості і безпеки.

Промисловий демонтаж складається з декількох основних етапів:

- Першим етапом роботи є ретельне планування і проектування знесення, підготовка всієї необхідної документації і дозволів.

- Наступний етап - обгороджування території будівельного майданчика і відключення інженерних комунікацій, таких як вода, газ, світло.

- Основним етапом є механізований (з використанням гидромолота, гідроножиців, демонтажного екскаватора та інш.) або ручний розбір верхніх поверхів будівель і конструкцій. Після чого настає черга нижніх поверхів.

- Потім виконується  демонтаж фундаменту, трубопроводу.

- Заключна   фаза   включає   в   себе   сортування   завалів, вивезення   і   утилізацію   будівельного   сміття.

У нас є власний парк сучасної спецтехніки відомих світових виробників для здійснення кожного з цих етапів. Виконаємо будь-які демонтажні роботи :

Головним завданням демонтажних робіт є видалення непридатних до використання будівель, споруд або аварійних об'єктів. В умовах щільної забудови міст необхідна обережність, точність і злагодженість в діях всього персоналу, щоб не пошкодити навколишні будівлі та комунікації. Іноді при демонтажі необхідно задіяти кілька видів спецтехніки поєднуючи механізоване знесення з ручним.  Маючи багаторічний стаж роботи,  професіонали нашої компанії зможуть впоратися з найскладнішими завданнями.

Також ми надаємо повний спектр будівельно-монтажних робіт, таких як:

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.

Контактні дані:

  • Дніпропетровська область, м Дніпро, вул.Лазаряна 
  • Директор - info@cibs.com.ua
  • Комерційний відділ - com@cibs.com.ua
  • +38 (067) 563-37-58
  • +38 (067) 567-63-98
  • +38 (067) 523-19-98

Здійснюємо повний спектр будівельно-монтажних і демонтажних робіт: демонтаж, розкривні роботи, бетонні роботи, земляні роботи, будівельно-монтажні роботи в промисловості, будівельно-монтажні роботи в аграрії. Працюємо по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано -Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари...