Переробка та утилізація залізобетону

Запит на комерційну пропозицію

Залиште Вашу адресу електронної пошти або номер телефону і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.

Після демонтажу будівель і споруд виникає питання про переробку та утилізацію залізобетону і твердих будівельних відходів.

Будівельні відходи великих габаритів, які залишаються після демонтажу будівель, споруд і різних об'єктів є серйозною проблемою для багатьох монтажно-будівельних організацій. Наша компанія має в наявності власний парк різної спеціалізованої техніки лідируючих світових виробників. Досвідчений персонал з багаторічним стажем роботи і високою кваліфікацією впорається з будь-яким  завданням.

При розумному підході до організації та ефективному проведенню послуги,  при переробці та утилізації залізобетону, можна отримати досить велику кількість вторсировини, придатної для використання в подальшому будівництві. Повторне використання (рециклінг) перероблених будівельних матеріалів дає можливість значно скоротити фінансові витрати при будівництві нових об'єктів.

За допомогою дробильної установки виконується дроблення та сортування демонтованих елементів залізобетонних конструкцій у вторинний щебінь з відділенням метала. Щебінь отриманий у такий спосіб нічим не поступається більш дорогим матеріалам і використовується в різних сферах будівельних робіт:

 • - посипний матеріал під дороги і площі,
 • - підсипка під основу котловану,
 • - використовується для основи  фундаменту та підлоги,
 • - при будівництві і ремонті асфальтобенного дорожнього покриття,
 • - як основа при асфальтуванні різних майданчиків, тротуарних доріжок та іншого

   Вторинний щебінь переробляється в кілька етапів:

 • Спочатку виконується руйнування конструкцій на відповідні за розміром частини.Це виконується гідромолотом і гідравлічними ножицями для розбору арматури.
 • Далі відбувається переробка і подрібнення на потрібну фракцію за допомогою дробильної установки.
 • Заключним етапом є сортування і відсіювання.При цьому окремо отримуємо бетонні і металеві складові.

При дробленні залізобетону немає необхідності в утилізації на полігонах ТПВ.

Ми надаємо послуги з усіх видів демонтажу, таким як:

Головним завданням демонтажних робіт є видалення непридатних до використання будівель, споруд або аварійних об'єктів. В умовах щільної забудови міст необхідна обережність, точність і злагодженість в діях всього персоналу, щоб не пошкодити навколишні будівлі та комунікації. Іноді при демонтажі необхідно задіяти кілька видів спецтехніки поєднуючи механізоване знесення з ручним.  Маючи багаторічний стаж роботи,  професіонали нашої компанії зможуть впоратися з найскладнішими завданнями.

Також ми надаємо повний спектр будівельно-монтажних робіт, таких як:

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.

Контактні дані:

 • Дніпропетровська область, м Дніпро, вул.Лазаряна 
 • Директор - info@cibs.com.ua
 • Комерційний відділ - com@cibs.com.ua
 • +38 (067) 563-37-58
 • +38 (067) 567-63-98
 • +38 (067) 523-19-98

Здійснюємо повний спектр будівельно-монтажних і демонтажних робіт: демонтаж, розкривні роботи, бетонні роботи, земляні роботи, будівельно-монтажні роботи в промисловості, будівельно-монтажні роботи в аграрії. Працюємо по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано -Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари...