Демонтаж будівель і споруд

Запит на комерційну пропозицію

Залиште Вашу адресу електронної пошти або номер телефону і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.

Ретельна підготовка будівельного майданчика впливає на всю подальшу роботу на ньому. Демонтаж будівель і споруд складний процес, який вимагає високої кваліфікації всього задіяного персоналу і наявності сучасної спеціалізованої техніки. Наша компанія без зусиль впорається із завданням будь-якого рівня складності у встановлений термін з мінімально можливими фінансовими витратами.

Спочатку наш фахівець розраховує орієнтовну вартість робіт. Для того щоб більш точно розрахувати ціну на демонтажні роботи необхідний виїзд фахівця (інжинера) нашої компанії на об'єкт з метою проведення огляду. Далі потрібно визначити ступінь зношеності будівель, рівень потенційної небезпеки в разі обвалу будівлі або її частини. Провести географічний аналіз місцевості, упевнитися в можливості під'їзду транспорту та необхідної спеціалізованої техніки. Враховуючи близькість сусідніх споруд, висоту будівлі, стан всіх комунікацій ми визначаємо найбільш відповідний спосіб демонтажу будівель і споруд.

Існує кілька способів демонтажу будівель і споруд:

  • Ручний демонтаж. Використовується для не високих споруд або при демонтажі лише частини будівлі. Ручний демонтаж виконують за допомогою малої спецтехніки, пневматичних і електричних інструментів, таких як відбійний молоток, алмазне різання та інше. Ручний демонтаж трудомісткий,  він віднімає багато часу та пов'язан з високим рівнем шуму і пилу.
  • Механізований демонтаж. Використовується із застосуванням важкої будівельної техніки, такий як екскаватор, демонтажні ножиці, гідромолоти, автовежа, бульдозери, автокрани, самоскиди (для подальшого вивозу будівельного сміття).

Ми надаємо послуги з усіх видів демонтажу:

Головним завданням демонтажних робіт є видалення непридатних до використання будівель, споруд або аварійних об'єктів. В умовах щільної забудови міст необхідна обережність, точність і злагодженість в діях всього персоналу, щоб не пошкодити навколишні будівлі та комунікації. Іноді при демонтажі необхідно задіяти кілька видів спецтехніки поєднуючи механізоване знесення з ручним.  Маючи багаторічний стаж роботи,  професіонали нашої компанії зможуть впоратися з найскладнішими завданнями.

Також ми надаємо повний спектр будівельно-монтажних робіт, таких як:

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.

Контактні дані:

  • Дніпропетровська область, м Дніпро, вул.Лазаряна 
  • Директор - info@cibs.com.ua
  • Комерційний відділ - com@cibs.com.ua
  • +38 (067) 563-37-58
  • +38 (067) 567-63-98
  • +38 (067) 523-19-98

Кваліфікований Демонтаж будівель і споруд. Ручний знесення. Механізований демонтаж. Низькі ціни! ☎ (067) 567-63-98 ✓ Підготовка дозволів ✓ Гарантія ✓БезопасностьЗдійснюємо повний спектр будівельно-монтажних і демонтажних робіт: демонтаж, розкривні роботи, бетонні роботи, земляні роботи, будівельно-монтажні роботи в промисловості, будівельно-монтажні роботи в аграрії. Працюємо по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано -Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари...