Демонтаж фундаментів

Запит на комерційну пропозицію

Залиште Вашу адресу електронної пошти або номер телефону і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.

Фундамент є основою будь-якої будівлі. Відповідно настає час, коли необхідно виконати останній з етапів знесення конструкції - демонтаж фундаменту. Завдання це не з легких, та вимагає певних навичок, досвіду і наявності спеціалізованої техніки. Однак, як що Ви звернулись до нас, у вас немає приводу для хвилювання. Наша команда висококваліфікованих фахівців знає свою справу, а великий досвід роботи  дозволяє впоратися з найскладнішим завданням, нездійсненим для інших.

Фундамент складається з дуже міцних матеріалів. Але ми готові виконати демонтаж фундаменту будь-якого типу:

 • - демонтаж залізобетонного і бетонного фундаменту;
 • - знесення монолітного фундаменту;
 • - демонтаж стрічкового, пальового, плиткового, стовпчастого фундаменту та ін.
 • - також виконуємо вивезення і утилізацію будівельного сміття.

Існує декілька способів демонтажу фундаменту. Розглянемо їх докладніше:

 • Самий традиційний спосіб - це демонтаж пневматичними інструментами.За допомогою відбійних молотків і гідромолотів, бетон дробиться на  маленькі частини.
 • Більш сучасним методом є демонтаж фундаменту за допомогою гідрокліна. В цьому випадку неварто турбуватися про шум, вібрацію та пил. Простий у використанні і має невеликі габарити.
 • Вибуховий метод - дешевий, швидкий і ефективний.Вибухівка закладається в спеціально пробурені канали. Потребує складних інженерних розрахунків і відсутності будівель поблизу.
 • Алмазна різка - максимально точний спосіб демонтажу фундаменту.Найчастіше використовується для міцного бетону з арматурою. При необхідності часткового видалення фундаменту є найоптимальнішим варіантом.

Наша компанія має різні типи гідромолотів від найменших, до найпотужніших в лінійці Caterpillar з класом енергії удару 16270 ДЖ. виконаємо демонтаж фундаменту швидко і якісно, в будь-якому регіоні України, за прийнятними цінами. Будемо раді співпраці.

Виконаємо будь-які демонтажні роботи :

Головним завданням демонтажних робіт є видалення непридатних до використання будівель, споруд або аварійних об'єктів. В умовах щільної забудови міст необхідна обережність, точність і злагодженість в діях всього персоналу, щоб не пошкодити навколишні будівлі та комунікації. Іноді при демонтажі необхідно задіяти кілька видів спецтехніки поєднуючи механізоване знесення з ручним.  Маючи багаторічний стаж роботи,  професіонали нашої компанії зможуть впоратися з найскладнішими завданнями.

Також ми надаємо повний спектр будівельно-монтажних робіт, таких як:

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.

Контактні дані:

 • Дніпропетровська область, м Дніпро, вул.Лазаряна 
 • Директор - info@cibs.com.ua
 • Комерційний відділ - com@cibs.com.ua
 • +38 (067) 563-37-58
 • +38 (067) 567-63-98
 • +38 (067) 523-19-98

Здійснюємо повний спектр будівельно-монтажних і демонтажних робіт: демонтаж, розкривні роботи, бетонні роботи, земляні роботи, будівельно-монтажні роботи в промисловості, будівельно-монтажні роботи в аграрії. Працюємо по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано -Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари...