Демонтажні роботи

Промисловий демонтаж

Демонтаж будівель і споруд

Демонтаж фундаментів

Руйнування скельних порід

Переробка та утилізація залізобетону

Завантаження та вивезення будівельного сміття

ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» в мінімальні терміни і за прийнятною ціною виконає демонтажні роботи будівель і різних споруд, будь-якої складності на території всієї України. Ми працюємо на ринку вже досить тривалий час, тому можемо з упевненістю гарантувати якість і професіоналізм послуг, що надаються.

Замовивши послугу з демонтажних робіт в нашій компанії, ви отримаєте ряд переваг:

  • висококваліфікований персонал, який пройшов стажування в провідних зарубіжних компаніях, виконає роботи швидко, якісно і з найменшими фінансовими витратами;
  • власний парк сучасної спецтехніки від провідних світових фірм виробників дозволить виконати роботи будь-якого рівня складності, від короткостроковихдемонтажних робіт до багаторівневих складних проектів;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта, який забезпечується завдяки великому досвіду роботи і сучасної матеріально-технічної бази, та ін.

Виконаємо демонтажні роботи таких видів:

Головним завданням демонтажних робіт є видалення непридатних до використання будівель, споруд або аварійних об'єктів. В умовах щільної забудови міст необхідна обережність, точність і злагодженість в діях всього персоналу, щоб не пошкодити навколишні будівлі та комунікації. Іноді при демонтажі необхідно задіяти кілька видів спецтехніки поєднуючи механізоване знесення з ручним.  Маючи багаторічний стаж роботи,  професіонали нашої компанії зможуть впоратися з найскладнішими завданнями.

Також ми надаємо повний спектр будівельно-монтажних робіт, таких як:

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.

Контактні дані:

  • Дніпропетровська область, м Дніпро, вул.Лазаряна 
  • Директор - info@cibs.com.ua
  • Комерційний відділ - com@cibs.com.ua
  • +38 (067) 563-37-58
  • +38 (067) 567-63-98
  • +38 (067) 523-19-98

Запит на комерційну пропозицію

Залиште Вашу адресу електронної пошти або номер телефону і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.

Здійснюємо повний спектр будівельно-монтажних і демонтажних робіт: демонтаж, розкривні роботи, бетонні роботи, земляні роботи, будівельно-монтажні роботи в промисловості, будівельно-монтажні роботи в аграрії. Працюємо по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано -Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари...