Бетонні роботи

Запит на комерційну пропозицію

Залиште Вашу адресу електронної пошти або номер телефону і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.

Важливим фактором при виробництві бетонних робіт є відповідальний і грамотний підхід зі знанням своєї справи. Адже від якості виконання цього етапу будівельно - монтажних робіт залежить міцність і довговічність майбутньої споруди. Існує безліч факторів, що впливають на довговічність фундаменту. Наприклад, ретельно підібрані пропорції при приготуванні суміші, рівномірне укладання, якість заливки, відсутність тріщин і пустот при укладанні та інше.

Заливка фундаменту виконується двома способами:

 1. Стрічковим методом. Являє собою армовану бетонну смугу, що проходить по периметру всієї майбутньої споруди.
 2. Монолітний метод. Представленийцільної плитою, що складається з арматурного каркаса і бетону.

Бетонні роботи можна умовно поділити на кілька етапів,  які слід виконувати  строго дотримуючись технологічної послідовності:

 • спочатку потрібно розробити якісну логістику транспортування до місця виконання робіт;
 • далі, слід виготовити і встановити опалубки і арматури;
 • приготувати бетонну суміш;
 • після чого виконується укладання бетону, потім його ущільнення;
 • слідом за цим необхідно виконати догляд за бетоном. Потрібно укрити його плівкою на кілька днів і періодично поливати водою, щоб запобігти появі тріщин;
 • заключним етапом буде видалення опалубки.Процес цей досить специфічний, тому виконувати його повинні фахівці. Найчастіше, опалубок видаляється після закінчення одного тижня. Якщо правильно розібрати опалубку, її можна використовувати удруге.

Фахівці, що працюють в нашій компанії мають високий рівень професіоналізму і значний досвід виконання даного типу робіт. Крім цього, ми маємо в своєму розпорядженні широкий вибір різної сучасної спецтехніки, що дозволяє виконувати бетонні роботи якісно, в установлений термін і з оптимальною вартістю робіт. Ми працюємо по всій Україні. Виконаємо замовлення будь-якого рівня складності з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Також наша компанія надає наступні види послуг:

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.

Контактні дані:

 • Дніпропетровська область, м Дніпро, вул.Лазаряна 
 • Директор - info@cibs.com.ua
 • Комерційний відділ - com@cibs.com.ua
 • +38 (067) 563-37-58
 • +38 (067) 567-63-98
 • +38 (067) 523-19-98

Здійснюємо повний спектр будівельно-монтажних і демонтажних робіт: демонтаж, розкривні роботи, бетонні роботи, земляні роботи, будівельно-монтажні роботи в промисловості, будівельно-монтажні роботи в аграрії. Працюємо по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано -Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари...